Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyibe kerül egy kutat fúratni?

Mennyibe kerül egy kutat fúratni?

Figyelt kérdés
60 ezer a fúrásra, 50 ezer a szivattyúra, 10 ezer a kiegészítőkre nem sok? Ezt az árajánlatot kaptuk. Ennél én sokkal olcsóbb szivattyúkat is láttam a neten, és a munka díjat is sokallom egy kicsit.

2016. ápr. 8. 19:09
 1/8 acelsziv ***** válasza:
milyen mély kút? Mert én kb 3000/m áron láttam
2016. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Azt mondta fix az ár :-\ Olyan 10-12 métert szokott fúrni állítólag.
2016. ápr. 8. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:

5k/méter még mindíg reaális ár, bár furcsa, hoyg fix, áltlában méterfüggő (valszeg úgyértette hoyg nem alkuszik).

Ami a szivattyút illet van egy rossz hírem, 50k lesz az. Itt egy oldal, mai elmagyarázza, hoyg miért nem elég egy szutyok 15 ezer Ft-os és miért kell neked oda teljesítmény adott esetben (persze ha nem csak egy slagot akarsz rákötni, akkor nyilván elég az olcsó is)

[link]

2016. ápr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekünk olcsó szivattyúnk van....2 évente újat veszünk. Amúgy gond nincs vele mert nem tudom milyen mély a kút de simán ellocsolgatok a slaggal olyan 40 percig.Ha sietek akkor rányomom a kerti csapra mert úgy max 10 perc a locsolás. Tervezünk egy olyan szivattyút amivel tényleg többre is megyünk,de sajnos 60-70 körül mozog.
2016. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én tényleg csak egy slagot szeretnék rákötni. Virágokat öntözni, meg füvet locsolni csak elég az olcsóbb nem? Nincs veteményes, öntözőrendszer, semmi, csak egy nyamvadt slag, meg egy 800 nm-es telek. Főleg a fű miatt szeretnék kutat, azt nem bírjuk vezetékes vízzel öntözni.
2016. ápr. 8. 22:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet a Vízművektől locsolási kedvezményt kérni. Nem nagy összeg sajnos.
2016. ápr. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ha kompletten kérted a kutat szivattyúval mindennel akkor nem a legócskábbat akarja hozni. Nem akar vissza járni javítani. Kérd akkor szivattyú nélkül csak a kutat és tegyen leágazást a szivattyúnak. De ha te magad nem tudod összerakni csak hozod a szivattyút akkor meg azért kell fizetni hogy összerakasd és már árban majdnem ott vagy akkor is. Mond neki hogy te veszed a szivattyút és azt építse bele . Gyanítom neked egy ilyesmi elég lenne: [link]
2016. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy hova kell és mire. Ha locsolni akkor bizony nagyon sokat kér az illető ugyanis ha elég ügyes vagy te magad is lefúrhatsz ennyiért néhány métert ha beszerzel szerszámokat. A 13 ezer forintos Leo szivattyú pedig teljesen tökéletes ilyen célra. Az iható háztartási víz az már más, ezt nagyon ajánlatos szakemberrel végeztetni a víz minősége miatt.
2017. jún. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!