Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi lehet a gond a fűkaszával?

Mi lehet a gond a fűkaszával?

Figyelt kérdés
Van egy Alko BC 4125 típusú kaszám és az a gond vele hogy munka közben ha jobbra megdöntöm egy kicsit akkor egyből lefullad, egyenesen tartva nem pörög ki, balra döntve pedig pörög rendesen. Indításnál is kb 10 percet szivatón kell járatni mert másképp lefullad. Gyertyacsere nem segített, karburátort kipucoltam de semmi változás, légszűrő is tiszta, a karbin csak alapjáratot lehet állítani semmi mást.

2016. ápr. 9. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:

a leírtakból pedig egyértelműen üzemanyag-ellátási gond van..hogy mi, ahhoz látni kellene, de próbáld átgondolni az üzemanyag útját..miért változik az üzemanyag mennyisége..

(10 perc szivató azt jelzi, hogy abban az állapotban kevés a benya, csakis szivatóval kap eleget.)



szerintem.

2016. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vettem karbifelújító készletet, kicseréltem a membránokat és a tömítéseket. Még mindig kell neki kb 5 percig a szivató, de ha bemelegszik utána már működik rendesen. Azt mondta a boltos hogy ez gyárilag ilyen, mivel nincs rajta állítási lehetőség ezért meg kell várni míg bemelegszik.
2016. ápr. 24. 23:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy csak a benzincsövek mikrorepedésein falsot kap. Érdemes cserélni őket, filléres ügy.
2016. ápr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!