Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mivel menthetem meg az afonyab...

Mivel menthetem meg az afonyabokrom?

Figyelt kérdés
1honapja vettem es kezd barnulni az agai,van ahol zoldes kicsit,levelei nincsenek. Mikor hozna levelet ha meg el? Vagy mit tehetnek vele? Irtak neten hogy esoviz vagy ecetes viz alaposan elkeverve de utana kezdett barnulni,rhododendron tapoldat, ezek jok?

#Afonyabokor
2016. ápr. 16. 18:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
mem hegyen lakok de gellertheggyel egymagassagba lakunk ha ez is szamit es napos helyen van,ultessem at??
2016. ápr. 17. 09:56
 12/14 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2016. ápr. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Felsőpakony
2016. ápr. 17. 15:41
 14/14 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy ott megfelelő legyen neki a talaj. Sok munkával esetleg lehet pár szem termésed, nem éri meg.

Ez kb. olyan dolog, mint pálmafával próbálkozni. Ha nem alkalmasak neki az itteni viszonyok, az ellen nem lehet mit tenni.


De ha jól értem, itt nem is ez a kérdés, mert csupaszon vetted, és azóta sem hajt.

Ha élne, azóta már levele lenne.

2016. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!