Kezdőoldal » Otthon » Kert » Üdv mindenkinek! Mi az őszinte...

Nemere71 kérdése:

Üdv mindenkinek! Mi az őszinte vélemény az Al-Ko fűkaszákról?

Figyelt kérdés
Nagyjából 2000 négyzetméter területre kellene fűkasza.

2016. ápr. 18. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált.
2016. ápr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem meg kb 2 éve egy 1 lóerős alko-t, 600 négyzetméterre hogy semmit nem tudtam a fűkaszákról. Hamar ki is derült hogy erősebb gép kellett volna, ez persze nem a gép hibája, maga a gép tökéletesen működik, első rántásra indul, csak hát gyengusz. Tovább tart így a nyírás, most veszek mellé egy erősebbet.
2016. ápr. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint jó lehet a gép csak megfelelő erősségűt kell venni, de vajon milyen az alkatrészellátás? Oleo-mac gépet néztem még de 50 ezer alatt nincs ekkora területre való.
2016. ápr. 18. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Az alkatrészellátás minden elterjed márkánál jó.


Ekkora területre való Oleo-Mac gépet még 100-ért sem kapsz, akcióban sem.

Neked szerintem még 2 LE is igen kevés, ha csak havonta akarod vágni.

2016. ápr. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat , talán egy 2 LE körüli nagyobb ccm -es gép is megteszi,ha sűrűbben használom.

Csak AL-KO-nak van -e ilyen gépe?

2016. ápr. 19. 23:06
 6/6 gomzoli ***** válasza:
Eleinte (7 éve) én is úgy gondoltam, jó lesz egy olcsó gép, összesen kb. 1000-1500 m2 közötti területre. Vettem akkor egy 45 ezer Ft-os Al-Ko gépet. 4 évet bírt, ezalatt 2-szer esett át nagyobb javításon (10-10 ezres költségben, tehát végeredményben 65 Ezerért használtam 4 évig...), majd végleg beadta a kulcsot. Vettem eztán egy Stihl FS 70-et, azt 3 éve csak tankolom, csavarhúzót az még nem látott.
2016. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!