Kezdőoldal » Otthon » Kert » Megöltem a mocsári hibiszkusza...

Megöltem a mocsári hibiszkuszaimat?

Figyelt kérdés
Tavaly ültettük őket, nyáron virágoztak is. Akkoriban kivágtunk egy nagy fenyőt az udvaron, a tüleveleket rátettük az ágyásra, hogy ne gazosodjon. Pár hete lemetszettem a száraz ágakat, ahogy mondták, néhány centisre. Mikor kezd újra hajtani? Vagy a fenyőt a hibiszkusz sem szereti, nem csak az egyéb gazok? Nagyon szomorú lennék.. vagy csak türelmetlen vagyok?
2016. ápr. 19. 15:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Hová tettétek a fenyőágakat és mikor? Amikor virágoztak, a növény körül a földet takartátok? Attól az égvilágon semminek nem lehet baja.


Jelenleg nincs mocsári hibiszkuszom, úgyhogy nem tudom, pont hol kellene tartaniuk, de az biztos, hogy nagyon későn kezdenek hajtani, kb. az akácfával együtt.

2016. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!