Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az aloevera növényem eldobta...

Az aloevera növényem eldobta magát. Gyönyörűen nőtt majd egyszer csak lekonyult a tövétől a levele. Ugyanolyan húsos, csak nem tartja magát. Mi lehet a baj? (pl:vízhiány, át kell ültetni, fényhiány)

Figyelt kérdés

2016. ápr. 26. 12:06
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet hogy túlöntözted? Hetente egyszer locsold meg, hogy egy pici víz legyen az alátétben es fényes helyre rakd
2016. ápr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A heti egyszeri öntözés kicsit sok, ha rendes, bőséges, ahogy kell. Esetleg a nyári 35 fokban lehet hetente.

Ősszel kaptam egy elég nagy levágott, gyökértelen részt egy öreg tőről. Egész télen az előtérben állt egy virágalátéten, pár hete ültettem be, és köszöni, jól van.

De ha jól értem a leírást, nem kirothadásról van szó.

Az esetleg lehet, hogy fényhiány miatt megnyúlt, és azért nem tudta tartani magát. Ezt fotó alapján lehetne megmondani.

2016. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem kirohadásról van szó. Csak nem tartja meg magát.
2016. ápr. 28. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!