Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen benzinmotoros fűkaszát...

Milyen benzinmotoros fűkaszát vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, milyet ajánlotok? Olvastam már a Stihl márkánál maradnék tudtok ajánlani konkrét típust? Elég nagy területre lenne használva (tanya körül) de csak saját felhasználás, munkát külön nem vállalnék vele, keret ~80-150e ft

2016. máj. 7. 18:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Amit nagyobb területre ajánlanak és ezek közül a leg kissebb az fs90 156900 ft. Ez csak 28.4 cm3. De ha nem ragaszkodsz mégse annyira a Sthil hez bátran ajánlom a Hitachit ennyi pénzért egy profi 46.5 cm3 es gépet kapsz. Nekem is hasonló van már vagy tíz éve . Dög erős gép hasonló célra használom mint amire te. kB 10 Soha semmi baja nem volt. [link]
2016. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Már mint hogy kb 10 éve megvan és semmi baj nem volt vele.
2016. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
FS 200-ast vegyél.
2016. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Sizntén egy Japán márkát ajánlanák a figyelmedbe .

Maruyama,több kategóriában kapható,elfogadható áron .

Nekem évek óta egy közép kategóriás van ,és kiválóan működik .Bele fér az általad irt összegbe .

2016. máj. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:

Pont én is akartam egy ilyen kérdést feltenni, amúgy mi van az ilyen olcsó alko vagy solo márkákkal ami 40-50-60 ezerbe kerülnek?

Nekem egy makitám van

És a kétütemű jobb mint a 4 ütemű? kevesebb alkatrész, meg minden második ütem hasznos, a 4ütemnél csak minden 4.

2016. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
54%

Használt gépet szeretnél, csak elfelejtetted odaírni? Vagy honnan jött ez a 80-150?

Mert újban 150-ért csak olyan Stihlt kapsz, ami gyakorlatilag nem motoros kasza, hanem fűszegélynyíró, és nagy területhez legfeljebb akkor használható, ha amint befejezed az egyik végén, kezded újra a másik végén, nem hagyod megnőni.

Ha neked olyan gép kell, amivel szükség esetén combközépig v. derékig érő füvet, gazt is le tudsz vágni, akkor 2 LE alatt meg se nézd, de inkább 2,5 LE felett keresgélj, ha gyors és tiszta munkát akarsz.

2016. máj. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2016. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Azért írtam két ár között, mert nem vagyok tisztában az árakkal, tehát ha 80ezerért is lehet kapni már annak is örülök, de ennyi biztosan rá van szánva, közben tájékozódtam, hogy 200e ft körül volna egy jobb. Nem tudom, hogy ennyiért beruházzak-e egyre ez már kicsit sok nekem.


Egyébként köszönöm az indexes linket is, de ott közpénzekről, meg faluprogramokról olvastam utána bezártam azt a "topicot"

2016. máj. 11. 13:47
 9/23 A kérdező kommentje:

[link]


erről vélemény? ez árban még oké volna, és a makitát ajánlották

2016. máj. 11. 14:09
 10/23 anonim ***** válasza:
1. Vagyok .Én ugyan Hithachit ajánlottam mert nekem az van 10 éve de amit belinkeltél Makitát is biztosan jó. Akkora mint az én gépem de azért olcsóbb mint amit ajánlottam . Erõs gépnek tûnik és a Makita jó márka. Ha van rávaló vedd meg.
2016. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!