Kezdőoldal » Otthon » Kert » Információt kérnék. Most...

Információt kérnék. Most szeretnék venni Demo fűnyírót 5.2 Le 55ccm 28000 ft-ért. Vadonat uj. Eddig Strauszon volt de sz egy romhalmaz. Erre szertném lecserélni. Terület 300Nm. Megvegyem?

Figyelt kérdés

#benzin #Fűkaszs
2016. máj. 22. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Demon akartál írni nem?

Hát egy időben én is gondolkoztam rajta mert mindenki dicsérte milyen erős gép, de szerintem műszakilag megbízhatóság szempontjából ez sem lehet valami szuper, szóval ha szeretsz és tudsz is szerelni ilyen gépeket akkor ajánlom. 300 négyzetméterre meg szerintem egy gyengébb de márkásabb gépet vennék ami megbízhatóbb, sokan őrültnek néztek amikor ezt elmeséltem de én egy 1 lóerős Al-koval kaszáltam itthon 1000 négyzetmétert, csak rá kell jönni a technikára, jól karban kell tartani a gépet, meg kell adni neki ami kell jó olaj, üzemanyag, profi damil, kést élezni, és akkor haladós azzal is, 300 meg pláne...5 éve van meg a gép köszöni jól van, de most vettem mellé egy erősebbet. Második gépnek esetleg bevállalnék egy ilyen Demon-t ha már lenne egy jó gépem, arra jó lenne hogy néha kímélném a jobbat...de te tudod.

2016. máj. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kínai vacak, ezt tükrözi az ára is. Ha tartósat akarsz, be kell ruháznod valami márkásabbra.
2016. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz,hogy a duplája,de vegyél egy "husit",és vagy 10 évig nem kell itt kérdést kiírnod...tapasztalat!
2016. máj. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy ugyanilyen erős Husqvarna nem duplája, inkább 8x-osa.

300 m2 nem terület, ekkorára szerintem felesleges minőségi gépet venni, ami 20 évre jó. Akkorra már a gagyi gépek is sokkal fejlettebb technikával mennek majd.

A Demon is bírni fogja pár évig, csak vegyél hozzá rendes olajat meg rendes damilt, és fél év használat után, ha bekopott, kérj meg valakit, hogy állítsa be a porlasztót.


Nekem volt már 1 LE-s minőségi gépem, ezt csak az ellenségeimnek ajánlanám, tárcsával mondjuk gazba jó, de damillal nem akar dolgozni. A cégnél meg profi nagy gépeket használok, ezekkel meg csak sima részen jó vágni, kisebb fordulaton nem akarnak dolgozni, a kerítésen, betonon, fákon csak szétverem a sok damilt, mert pörögnek, de a cég persze bírja damillal.

A mostani Demon kaszám, meg a hasonló kínaiak viszont ilyen akadálypályára kiválóak, mert ahol nyomni kell a derékig érő fűben, ott is jók, meg ahol óvatoskodni kell a fiatal növények mellett, ott is jók.

Ha majd 3 év múlva tönkremegy, elhajítom, és veszek másikat a piacon, még mindig olcsóbban kijövök.

2016. máj. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!