Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogyan tudnák a kertbe telepít...

Hogyan tudnák a kertbe telepíteni egy bodzafát? Egyetlen fa kéne, amiről szedhetnék majd termést szörpnek. Ha megnő majd nagyra akkor majd metszéssel alakítható lesz?

Figyelt kérdés
Van valakinek otthon a kertben? Hogyan gondozza?

2016. máj. 28. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kimész a határba keresel egy hajtást, elülteted, megfogja.

Úgy metszed, nyírod, aprítod ahogy akarod, nő mint a barom.

A gyökérhajtásokat győzzed kikapálni!

Nagyjából ennyi.

2016. máj. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a kertben mert nincs rá szükség hogy legyen a határ tele van mindenhol akkor minek foglalja a helyet.
2016. máj. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ég madarai telepítették. Egyet meghagytam.
2016. máj. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szörpnek nem termést szoktak szedni, hanem virágot.


Nálam is szokott magától kelni évente pár darab, én bizony mindet kiirtom, mert sokfelé tudok szedni virágot. Ugyanannyi helyet foglal, mint egy szilvafa vagy körtefa, és az azért, na, hát mégis...


De ha te szereted otthon az ilyen bozótokat, akkor most is átültethetsz egy kiásott magoncot vagy sarjat, csak úgy csináld, hogy alapvetően a tavalyi fás részek maradjanak, és rajtuk néhány levél, a többit vágd le.

2016. máj. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!