Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen magasnyomású mosót vegyek?

Milyen magasnyomású mosót vegyek?

Figyelt kérdés

A piacon lévő kinálat átnézése után és az igényeimet figyelembe véve eleve 90000 forint feletti kategóriába gondolkodom.Itt kezdődnek azok a készülékek,amik némileg "komolyabb" használatra terveztek,tartósabbak (fém alkatrészek)

Itt az a kérdés,hogy mennyit érdemes áldozni egy készülékre?

Melyik az az összeghatár ,ami fölé nem szabad menni?

Vannak olyan készülékek pl a Karcher kinálatában,amik 150000 forint körül mozognak pl K7-es széria,ami ha jobban megnézzük még mindig hobbi kategória,de már 190000 forinttól lehet félipari gépeket is vásárolni.

Természetesen olvastam teszteket ,de igazából a tesztek nagy része ebben a kategóriában szinte csak pozitivumokat emel ki.

Itt jön a képbe ,hogy Karcher mellett még figyelembe lehet venni a Nilfisk márkát is,amit őszintén szólva praktikusabban találok ,mint a másik márkát,de egy rövidebb tájékozódás után azzal szembesültem,hogy a hobbi kategóriába tartozó készülékeiknek itthon egyszerűen nincs normális márkaszervize,mert az importőr nem biztosit megfelelő alkatrész ellátást.

Tehát a garancia lejárta után a készülék még gazdaságosan javitható meghibásodását sem tudnám megjavitatni,ami inkább elijeszt a márkától,de a félipari mosóikat nyugodtan tudnám szervizeltetni a garancia idő lejárta után.

Tudom,hogy igazából nekem egy prioritási listát felállitani és az alapján rangsorolnom,de hátha olyan dolgokra is rávilágitanátok,amelyek fölött elsiklottam.


2016. jún. 5. 08:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Menj el a Bauhausba. Nekem ott nagyon szakszerű tanácsokat adtak mikor ilyen készüléket akartam venni.

A fém belső fontos, de nem a Karcher volt a befutó az ár/érték versenyben.

2016. jún. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!