Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tecumseh motor rotációs kapán...

Tecumseh motor rotációs kapán jónak számít?

Figyelt kérdés

Egy ilyet találtam, de én eddig a briggs meg a honda amiben bíztam, ezt nem ismerem.


Mi a véleményetek róla, meg lehet venni? Mire kell odafigyelni?



2016. jún. 22. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Maradnék a Briggs vagy Honda motorosnál.

A tecumseh motorokat sokan szidják.

Nekem is volt szerencsém hozzá, a hajtókar kikönyökölt a motor oldalán :-)

2016. jún. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát van még ez a motortípus? :-) Régen elég sz...nak számított, nem tudom azóta változott-e valamit.
2016. jún. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is láttam már 1 hónapos Tecumseh motort, aminek az oldalát kiütötte a dugattyú...

Alapvetően bóvli, de egy rokonomnál pont most láttam fűnyírón egy régi Tecumseh motort, pedig elég sokat megy.

2016. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A tecumseh egyáltalán nem bóvli kategória.

Nagyobb cég mint a nálunk kedveltebb b&s. Hasonlóan pofonegyszerű motorokat gyárt mint a b&s, vagy a többi kismotor gyártó.

Egy baj van vele: az alsókategóriás motorjait nem hülyebiztosra tervezték.

Mert amikor amikor a belerohadt benzin miatt nemindul... ...mit csinál a h....je? Állítgatja! Mig egy alsókategóriás briggs motoron nincs mit állítgatni. Amitől az briggs és a tecumseh hajókarok rendre törnek: az a kevés, vagy nem megfelelő olaj.

2016. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt Tecumseh motorom, csak onnan van az információm, hogy vagy 15 éve, amikor sokat hoztak be hozzánk, jártam egy nagyobb szervizben. Ott mutogattak párat, többek között ezt a lyukas oldalút is. Meg mondták, hogy ilyent normális ember nem vesz, mert sorozatban viszik garanciában javítani őket.
2016. jún. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szervizben nyilván rosszakat mutogatnak - ha erre idejük van... - b&s szervizben nyilván rossz b&s motorokat... meg mindenhol amilyet javítanak.


Végül is megvettem, erővel nincs gondja indul is könnyen.


Olaj leeresztőt nem találtam rajt, lehet hogy már ezeken sincs?

2016. jún. 26. 12:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindenféle motorokat javítottak, ezekre direkt azért hívták fel a figyelmemet, hogy csupa új motorok, és javítani kell őket.

Én nem vettem volna meg, de reménykedjünk, hogy a tiéd valami tartósabb példány.

2016. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is ebben bízok. Állítólag nem volt még hozzányúlva, meglátjuk mi lesz :)
2016. jún. 26. 19:07
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés volt az olaj,és eltörhetett a dugattyú gyűrű.

Ha nem húzta meg a henger belsejét,akkor cserével megoldható lehet.

Csak a rosszat írják róla .Persze nem tudják hogy ez nem közöséges fűnyíró,hanem pázsitfű nyíró.

Nekem már vagy 25 éve megvan,de használtan vettem a zsibin .Egyszer már ki is gyulladt,mikor a gyertya szikráját néztem.Mert alatta nagyon benzines volt.Pár vödör víz,így csak a levegőszűrő égett le. Ebbe csak benzin kell,a tavaszi első indításkor is.Ha nem is elsőre,de 2.rántásra biztosan indul.csodálatosan nyírja a füvet.

Az MTD fűnyírói semmilyen megközelítésben,még köszönő viszonyban sem lehetnek vele .

2019. jún. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

3 as,mihez képest bóvli ? A Vikinghez képest? Ahhoz valóban az.

Nézted az árérték arányt is ?

Azért a sok Kínaival szemben nem utánuk jönne .

2019. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!