Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen vegyszerből mennyit...

Milyen vegyszerből mennyit kell egy 3,8 m3-es medencébe tenni, hogy tiszta maradjon a vize?

Figyelt kérdés
305 cm puha falú medencéhez milyen vegyszereket vegyek? Mennyit tegyek bele? Milyen időközönként? Milyen praktikus tanácsokat tudtok adni, hogy ne kelljen sűrűn cserélgetni a vizet?
2016. jún. 22. 15:47
 1/3 vatafak ***** válasza:
Először is kell egy ph klór teszter. E nélkül csak gányolni lehet. Ph csökkentésre tökéletes a háztartási sósav. Klórt pedig találsz granulátum v folyadék formában is
2016. jún. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sima mezei konyhasóval és háztartási hipóval szoktam. Nem lehet megmondani milyen időközönként, attól is függ mennyit használod, és milyen meleg van. Úgyis látod ha nem tiszta. Van hogy egy héten egyszer tisztítottam, van, hogy kétszer háromszor is. A mennyiség meg attól függ mennyire piszkos. Én úgy szoktam, hogy beleöntök egy kiló sót és egy üveg hipót, bekapcsolom a keringetőt, és ha nem elég öntök még bele. A klór elég szokott lenni,a só nem mindig.

Ja igen. Ha beleöntöm a klórt, akkor este, és aznap már nem megyünk bele. Egész nyáron át tiszta marad a víz, nem cserélem. Ugyanekkora medencém van.

2016. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. jún. 24. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!