Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi lehet a baja a fűkaszának?

Mi lehet a baja a fűkaszának?

Figyelt kérdés

Jelenleg van egy strausz ausztria fűkaszám ami nem megy jól (tudom, hogy kínai és, hogy olcsó), de mégis mi lehet a baja?


Ujj a karburátor

Ujj a kipufogó

Ujj a gyertya

Ujjak a gyűrűk(kb. 3-4 hónappal ezzelőtt cseréltem ki), de igazából azóta nem nagyon használtam, mert mindíg valami betegsége volt ami miatt nem tudtam használni

Ujj a gyujtási tekercs

tehát majdnem minden ujj.


A tünetei a következők:


A karburátor helyes beálitásával nem indul a motor(vagyis a levegő csavart becsavartam egészen, majd kicsavartam kettő és fél fordulatot (2,5)), beindul evvel a beálítással is de a gázt maximumra kell hogy nyomjam de akkoris alapjáraton jár, ha pedíg kevesebb levegőt adok neki és dúsabb keveréket beindul, vagyis például becsavarom a levegőcsavart teljesen majd egy és felet kicsavarom, tehat 1,5 vagy 1 kicsavarásnál beindul és nem is kell a gázt nyomjam de ha várok egy fél órát és kiveszem a gyertyát teljesen fekete és beköpi és csöpög az olaj a kipufogónál, a keverék jó volt, pont úgy kevertem meg ahogy aszt a fűkasza gyártó előirta. Mi tévő legyek?



2016. júl. 14. 07:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baja sajnos az, hogy megvetted. A hitvány anyagminőség és hanyag összeszerelés miatt több dolog is lehet, ami a hibát okozza. Ha van még rá garancia, ne kínlódj vele, hanem vidd vissza, és ha lehet, hagyd is ott. Hozz inkább sört az áráért.
2016. júl. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Börtönbe záratnám aki ilyeneket gyárt.
2016. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
tesco gazdaságos sajna 3 imerösömnek van ilyen véleményük k..a finoman
2016. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindegy hogy minek nevezik az ilyen f.kaszákat,az összes a hobbi kategóriába van besorolva .Ezeket vásárlásra gyártják,és nem használatra .Főleg nem tartósra .Vannak hasonló teljesítműnyek,és nagyon jó áron,amelyek nem gagyik .Annyiba kerülnek ,mint 2 ilyen gagyi gép .

Mondok egy példát,Maruyama gépcsalád .

2016. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugye full szintetikus olajat használsz az első beüzemelés óta?
2016. júl. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A Maruyuma gépek ismeretlen nevűek,de drágábbak mint a Husquvarnák. Eszedbe ne jusson annyiért ismeretlen nevűt venni.
2016. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2016. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!