Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen egynyári vagy évelő...

Milyen egynyári vagy évelő növényt ültessek félkör alakú szegélykőbe? Ami szárazságtűrő, és NEM RÁGJA SZÉT A CSIGA

Figyelt kérdés

Kérik, hogy ne használjak smiley-kat a kérdésemben, mert rontják a kérdések átláthatóságát, de ettől függetlenül szomorú vagyok miatta.

Irtópor nem lehetséges....



#Csigaellen
2016. júl. 14. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Levendula?
2016. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gerbera, de már késő.
2016. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
még tavasszal én is vetettem mindenféle egynyári virágot de miden éjjel párat lelegeltek a csigák, nem mesztelen csigák voltak szerencsére így pár este kimentem össze szedtem őket azóta alig van 1-2
2016. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A csigák elleni legegyszerűbb védelem a só. Vedd körbe sóval a növényt, reggelre ott lesz az összes ingyenélő... :D
2016. júl. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

50 db virágról van szó :( egynyári vegyes

Amit már felfaltak: büdöske, paprikavirág, petúnia, lárvácska és! és! kakukkfüvemet is :(((( ami állítólag taszítja őket...

Ami él: illatos törpe szegfű, levendula, margaréta-szerűség, hortenzia, (menta, citromfű, zsálya, szurokfű, rozméri)

Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok!

2016. júl. 26. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!