Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vajon milyen indokok merültek...

Vajon milyen indokok merültek fel az Eclair 49 WG gombaölőszerrel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Korábbi vásárlásomból maradt még a szerből, csak egy permetezés erejéig. Meg akartam ismételni a védekezést, s ma megtudtam, nem tehetem, mert engedélyköteles szerré vált.

A szer forgalomba hozatali és felhasználási engedélye 2002-2003 körüli, amit időről időre meghosszabbítottak.

Kiskerttulajdonosként már nem használhatom. ? ... :(



2016. júl. 23. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, nem vált engedélykötelessé, hanem a gyártását megszüntették, de legalábbis nem hozzák Mo-ra. Talán van a gyártónak más szere is ezzel a hatóanyaggal, vagy más ok.

Egyébként eddig is II. kategóriás volt.

Hivatalosan nem használhatod, de a szőlőt nem fogja ez érdekelni, nyugodtan rászórhatod. De ha netán őstermelőként permetezési naplót vezetsz, ne írd be.

2016. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tehát eddig is II. osztályú volt? Két éve vettem, vagyis megvehettem, de ez évben már nem.

Házikertben használtam és akartam volna ez évben is használni.

Vizsgát kellene tennem, hogy használhassam....

Vegyész oklevelem van, és növényvédőszerek is tartoztak az általam előadott témák közé....

Jó-ó-ó.....

Köszönöm a válaszodat...

Holtig tanul(nia kell) az ember(nek)... :)

2016. júl. 25. 23:31
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocs, pontosan: az általam előadott tantárgy témái közé..
2016. júl. 25. 23:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!