Kezdőoldal » Otthon » Kert » Napelemes lámpákat vettem...

Napelemes lámpákat vettem kertbe, kettő darabot próbaként, és egyik sem működik, most már sötét van, és nem világítanak. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, Magyarországon mennyire szokás ez, de itt az UK-ban egy kis vékony műanyag lapocskát szoktak dugni az akksi és az érintkezője közé, hogy eladásig ne kopjon az akku. Van egy kis fülecskéje, aminél fogva ki lehet húzni, és akkor már érintkezik és működik a lámpa. Lehet hogy csak ennyi a "baja" a tiédnek is. Egy próbát megérhet utánanézni.
2016. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy amit az egyes mond, vagy simán ki van kapcsolva(enyémeken van kapcsoló), vagy ha olcsó volt akkor simán lehet, hogy nincs benne elem
2016. júl. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem volt kapcsoló, csak egy kis műanyag papírt kellett kihúzni, de meglett. első, igazad lett. köszi :)))
2016. júl. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!