Kezdőoldal » Otthon » Kert » A frissen ültetett (mainap)...

A frissen ültetett (mainap) futórózsát amit vízszintesen "elvezettem" mindenképpen meg kell metszeni?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam h nem kell, de pár helyen meg azt h kell. Most akkor mi a teendőm? Eden rose-ról van szó.

2016. szept. 14. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Mit is csináltál?

Egy nagy, konténeres rózsát ültettél, vagy mit? Ha nem sikerül részletezni, egy fotó is megtenné.

2016. szept. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hàt, vízszintesen èn is szoktam felkötőzni a tàmasztèkhoz, de amit frissen ültettem mèg nem volt akkora, hogy bàrhovà terelgetni kellett volna. Èn szoktam metszeni, de csak ha nagyon terjeszkedik. Annyit metszek csak le róla amennyit nagyon kell, hogy jól mutasson. Ja, ès az elviràgzott rèszeket az első öt leveles rèszig le szoktam vàgni.
2016. szept. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!