Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyek a jó minőségű benzin...

Melyek a jó minőségű benzin motoros fűkaszák? Max 40. 000Ft-ig

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 21:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
40.000Ft-ig*
2010. ápr. 28. 21:59
 2/13 anonim ***** válasza:
Stihl. 40ért már van.
2010. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Valóban a Stihl a legjobb!De fűkaszát nem kapsz 40-ért Stihl-ben!!Az max szegálynyíró.Én tavaly vettem ,és pont ennyit szántam rá.Sok helyen megnéztem.Az tuti,hogy egyenes szárút vegyél,és ne összetolhatót!A hajlított szárúban bovden,az egyenesben fémrúd viszi át a hajtást.Én egy AL-KO 4125-öt vettem,pont 40000-ért.Alapból három év garancia van rá.Én a Bauhausban vettem,ahol 5 év jótállást vállalnak szinte mindegyik fűkaszára.3 év gyári,és + 2 évet az áruház vállal.Találtam 38-ért is,de a plusz 2 év megér 2000ft-ot.Amiket néztem,mindegyik 1 lóerős volt,ez egy kicsit erősebb,1,2LE.És van szervízhálózata.Eddig minden rendben van vele.Most egész télen állt,és a második rántásra már pöfögött is!Szerintem ennyiért ez a legjobb.
2010. ápr. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Oh, azt hittem, ezek az olcsóbb típusok legalább erősebbek.. :( Az én Stihlem is 1.1Le.. És igaz, "csak" szegélynyíró.. De ha ugyanolyan erős, kit érdekel?:) Legalább könnyű, csak 4kg..
2010. ápr. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Igen!Valóban nem erősek.Csak a szegélynyíróra nem tudsz bozótvágó kést tenni,és fűrészlapot.Most biztos azt kérdezed,hogy minek,mert úgy sem bírja.Az egyenes szárú gépek a befogó szerkezetnél fogaskerék áttétellel van megoldva.Tehát nem egy az egyben van hajtva.Így erősebb a nyomatéka,és a felépítménye is.De igazából azt kell eldönteni mire kell.Bozótot vágni napi 10 órában,egyik gép sem felel meg amiről beszélünk.Oda valóban Stihl kell,de az 80-100 ezer körül van.
2010. ápr. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igaz. Amikor megvettük a telket, akkor egy kölcsön bazierős husqvarnával irtottuk a gazt. Igaz, ott vinnie kellett a 2 centi vastag fás szárú bokrokat is..:) Mostanra már leginkább csak gazt és füvet kell nyírnia, arra elég a gyenge is. És ha egyszer gyenge, akkor már stihl..:)
2010. ápr. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat =)
2010. ápr. 29. 20:30
 8/13 anonim válasza:
STIHL FS-40
2010. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Még mindig az a kérdésem,hogy fűkaszára van szükséged (ahogy a kérdésedben írtad),vagy a szegélynyíró is elég?

Mert akkor úgy válaszolunk,hogy melyik a neked legalkalmasabb gép!

2010. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Fűkasza, de már meg oldódott a probléma egy AL-KO 4125-ös benzines fűkasza lett a döntése eredménye.


Köszönöm a válaszokat.

2010. máj. 6. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!