Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit tehetnénk a verebekkel?...

Mit tehetnénk a verebekkel? Minden reggel ők keltenek, az ablakom előtt van a villyanypózna és ott csicseregnek!

Figyelt kérdés
Nagyon borzasztó!!!Nincs valami veréb riasztó??tényleg nincs semmi ötletem!!CSak normális válaszokat pls...
2010. máj. 1. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Légpuska. Madárijesztő. Beletörődés. Korábban lefekvés. Ezek jutottak eszembe.
2010. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
füldugó!
2010. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
shotgun a seggükbe. én ugyanígy vagyok a galambokkal.
2010. máj. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit. :(

Én mondjuk szeretek madárcsicsergésre ébredni, mert azt jelzi, hogy itt a jó idő, viszont vannak tyúkjaink, és a szemtelen verebek képesek a tyúkólba bemászni, és elenni a kukoricát...

A légpuska csak ideig-óráig jó. Mi levágtuk annak a fának az ágait, amelyiken csőstül ültek, bár ha bérházban laksz, akkor ezt nem teheted meg. :)

2010. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Pláne a villanyoszlopot nem vághatod ki... :)
2010. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
A verebek nagyon hasznosak. Minél többen vannak, annál hasznosabbak, mert megeszik a rovarokat. Ha kevés a veréb a környékeden, akkor majd a rovarcsípésekre fogsz ébredni, az jobb lesz?
2010. máj. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
hagyd őket békén.
2010. máj. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha még olvassa valaki: nem esznek rovarokat.Magevők.
2010. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A macskák szeretik a verébhusit. Ha lapos tetőtök lenne, akkor fel lehetne rakni egy macskát.

Van még egy megoldás, a műbagoly.

Lehet vásárolni, vagy otthon készíteni (én speciel kinyomtattam egy bagolyfejet) bagolyfejet jó nagy szemekkel, ez elriasztja a szemtelen verebeket.

2011. júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!