Kezdőoldal » Otthon » Kert » Minden reggel vadgerle száll...

Minden reggel vadgerle száll le a kéményünkre. A kellemetlen az, hogy a hangjátol nem tud a kislányon aludni. Hogy tudnám rávenni, hogy ne a kéményre szálljon le? Várom az állatbarát ötleteket!

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Hú, tudom milyen rémes! Nehéz megoldani, mert fel kellene mászni a kéményhez, odatenni valami fényeset, mozgót. Esetleg egy macska lenne a megoldás, de ez nem állatbarát, vagy az ablakot kellene jól leszigetelni. Nálunk pl a repülő sem hallatszik be csukott ablaknál, pedig nagyon alacsonyan szállnak.
2010. márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Pár nap alatt megszokja a kislányod, HA TE NEM csinálsz belöle ügyet - meséld el nek, hogy altalót énekel neki a galamb és lazán állj hozzá, meglátod, nem fogja tovább zavarni a gyereket.
2010. márc. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsánat, hogy beleszólok: 13.26. milyen szigetelés van az ablakodon, hogy nem hallatszik be semmi? Nekem kutyaugatás ellen kellene.
2010. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szomszédunkat baglyok kergették az őrületbe A kéményre kötöttek csíkokra vágott neylon zacskót azóta elkerülik őket
2010. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Állatbarát ötlet: bontsd el a kéményt. Hát ki fontos az állat, vagy a gyermeked? Mert itt a galambot helyezted első helyre. Különben igaza van az előttem szólónak, hogy a gyerek meg kell szokja a különféle zajokat is. Ha nem tud olyhankor aludni, azt jelenti MÁR NEM ÁLMOS. Ennyire egyszerű.
2010. márc. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!