Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vetettem füvet és olyan kézi...

Vetettem füvet és olyan kézi hengerelőt keresek, amelyiken úgy vannak a tüskék, hogy csak a fűmagot nyomja bele a földbe de a földet ne luggassa meg. Esetleg létezik ilyenbe "okos hengerelő" amelyik tudja hogy hol a fűmag?

Figyelt kérdés

#fű #föld #okos #fűmag #vetés #tüske #hengerelő #vetettem
2016. dec. 19. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Most vetettél füvet decemberben?
2016. dec. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Most volt akciós, majd később elültetem de már most fel kell készülni rá
2016. dec. 20. 16:32
 3/11 anonim ***** válasza:

Elbeszélünk egymás mellett, mert nem azt írod, amit gondolsz.

Na még egyszer:

Vetetted a füvet (ahogy a kérdésben írod), vagy csak vetted a fűmagot, de nem vetetted el még?

2016. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
már elvetettem
2016. dec. 22. 15:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudod, mikor akciós valami? Amikor nincs rá kereslet. Mikor nincs rá kereslet? Amikor nincs itt a szezonja. Ilyenkor olcsóbb a fagylalt is. Vegyél egy bödönnel, és ülj ki a főtérre nyalogatni.
2016. dec. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor most semmit ne vegyek karácsonyra, mert minden akciós?
2016. dec. 22. 18:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Nézd, ha a decemberben vett akciós fűmagot decemberben el is vetetted, akkor annak már lőttek. Nincs szükség az "okos hengerlőre" sem (ami még a mesékben sem létezik), mert a fűmagot tönkretetted, és soha nem fog már kicsírázni.


Mielőtt újabb, teljesen felesleges kiadásba vernéd magad a szakértelem teljes hiánya miatt, érdemes lenne egy minimális tudásra szert tenni az ezzel foglalkozó oldalak olvasása által. A pázsit telepítése ugyanis NEM a fűmag megvásárlásával kezdődik!!!


[link]

[link]

2016. dec. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Áh, szóval már elvetetted.

Ahogy az előttem kommentelő jelezte, sajnos hiába fáradoztál, ebből fű nem lesz.

Ha rendes magágyat készítesz majd tavasszal a fűnek, a vetés után elég egy sima henger amivel hengerezel, ami belenyomja a magot a porhanyított földbe. A fűmag a föld felszínén is szépen kel, ha a körülmények megfelelőek.

2016. dec. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt írták, hogy elszórhatom csak fagymentes időben tegyem és szórjak rá földet.Ezért kellett volna hengerelő.
2016. dec. 28. 21:01
 10/11 anonim ***** válasza:

Nézd, a fűmag előállítójának az az érdeke, hogy minél több fűmagot eladjon. Emiatt bátorít arra, hogy decemberben is vesd el nyugodtan. Igaz, a decemberi adagot akciósan adta, de szezonban, majd áprilisban úgyis meg kell majd venned teljes áron...

Fűmag esetében ne a gyártó leírását, hanem a független hozzáértők véleményét tekintsd mérvadónak.

2016. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!