Kezdőoldal » Otthon » Kert » Meg lehet-e menteni a száraz...

Meg lehet-e menteni a száraz kókuszpálmát?

Figyelt kérdés
Fél éve kaptam egy kókuszpálmát, panelban lakom, és egy világos szobában helyeztem el, nem túl magas páratartalmú a szoba, és az alátét edénybe öntöttem vizet. Aztán elutaztam két hétre, és közben elszáradtak a pálma levelei, meg a macska is folyamatosan játszott vele, kikaparta a földjét. Attól félek hogy kidöglött, de közben az egyik szára még zöld. A szárazakat levágtam, át lett ültetve, a diója félig van csak föld alatt. A földjét folyamatosan nyirkosan tartom, a megmaradt levelét permetezem. Így fel fog éledni?

2017. jan. 27. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Reménykedni mindíg lehet! Én úgy tudom, hogy a kókuszpálma nem igazán viseli el az átűltetést. Talán jobban tetted volna, hogy ha az újjáélesztésből kihagyod az átültetést!
2017. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, akkor reménykedek!
2017. jan. 28. 09:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, sikerült-e?
2022. jan. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!