Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ez miféle növény, és mit kell...

Ez miféle növény, és mit kell vele csinálni?

Figyelt kérdés

[link]


Kidobásra várt, én meg elhoztam, hogy megmentsem. De nem tudom hogy kell nevelni, mennyi időnként kell meglocsolni? Jó helyen van az ablakban?



2017. jan. 29. 08:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez elég jó leírás:

[link]

2017. jan. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Még egy kérdés: az egyik majdnem kidőlt a földjéből, most neki van támasztva a másiknak (az egyik levelével támaszkodik rajta). Vissza fogja idővel növeszteni a gyökerét, vagy mindig ilyen kancsal marad?

2017. jan. 29. 09:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lesznek erős támasztógyökerei, tehát valószínűsíthető a kidőlés.

Ha ez az edény alul lyukas, akkor tehetsz még rá földet, hogy mélyebbre kerüljön. Ha nem lyukas, akkor át kell ültetni mindenképpen, majd tavasszal. Addig tedd egy viszonylag hűvös helyre, ha meg tudod tenni, mert bent jó eséllyel nyúlni kezdenek.

De szét is ültetheted majd, és akkor lehet őket mélyebbre tenni, hogy biztosabban álljanak a lábukon.

2017. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!