Kezdőoldal » Otthon » Kert » A Vénusz légycsapóm egymás...

A Vénusz légycsapóm egymás után hozza a virágokat. Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy megterheli a növényt, de igazából teljesen jól eléldegél. Télire nem igazán tudtam hűvösebb helyre tenni, mivel vagy bent van, vagy kint szétfagy. Már október óta hozza a virág hajtásokat, és egyre nagyobbak, és több rajtuk a virág. A mostani hajtás már 35 cm hosszú, és 8 bimbó volt rajta. Még ki se nyílt az első virág, de már hozta alul a következőt, és bár a mostanit levágtam mert már elszáradtak a virágok, a kicsi szépen nő. A légycsapókat is folyamatosan hozza. Nem tudom, hogy ez most mennyire normális? Jó ez a virágnak? Mármint, örülök, hogy virágzik, meg hozza a hajtásokat, csak... nem tudom, nem számítottam rá? És aggódok, nehogy valami baja essen, mert kb. mindenhol azt írják, hogy ne hagyjuk virágozni. Most akkor mi van? Mi a helyes? Mit csináljak vele? Vagy ez így teljesen oké? Illetve, a földje egy kicsit mohásodik/algásodik, érdemes lenne tavasszal átültetni? Természetesen neki való földbe.

2017. febr. 11. 16:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!