Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hogy kellfelnevelni a csírákat?

Hogy kellfelnevelni a csírákat?

Figyelt kérdés
Az óvoda kertjében találtam pár csírát, azt sem tudom, virág, fa vagy miegyéb, a lényeg, hogy még nagyon picik, és elhoztam őket, mielőtt a gyereke eltapossák üket. Mit csináljak velük? [link] (kép csak azért, hogy mekkorák kb. A képet neten találtam, nem ilyen növényról van szó)

2017. márc. 2. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Beülteted cserépbe vagy balkonládába virágföldbe, amit nedvesen (de nem vizesen) tartasz. De teljesen értelmetlen az egész, mert nyilván valamilyen vadon növő vagy ültetett mérsékelt övi növény magvai, amelyekből semmiféle lakásban tartható dísznövényt nem tudsz felnevelni.
2017. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majdnem biztos, hogy valamelyik fának a magja, tavaszonként én is sokat látok. Azaz, semmi értelme vele foglalkozni, ha nem szeretnél erdőt.
2017. márc. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) azt én is sokkal valószínűbbnek tartottam, hogy fa lesz, nem dísznövényre számítottam :) végülis sikerült rájönöm, hogy hegyu juhar :) köszönöm a segítséget még egyszer :)


[link]

2017. márc. 4. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!