Kezdőoldal » Otthon » Kert » Megtehetem, hogy a kertem...

Megtehetem, hogy a kertem elötti füves területet beültetem tűztövissel?

Figyelt kérdés

Van vmi rendelet ami tiltja, h mit ültethetek a házam elé?


Füves terület, mindig oda szaratják a kutyáikat a sétáltatók, szeretném a tűztövissel beültetni úgy, h kb méterenkén legyenek.


2017. márc. 10. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi akadálya. Már sok ház előtt láttam ilyet ültetve.
2017. márc. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
MEgteheted, de a kutyákat nem fogja zavarni....
2017. márc. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Közterületre fás növényt ültetni, onnan kivágni kizárólag a terület üzemeltetőjének (önkormányzat, városgondozási cég, stb.) engedélyével szabad.

Természetesen, a kutyákon kívül senki nem fogja észrevenni, és nem fognak érte megbüntetni, hacsak fel nem jelent valaki.

A kutyákat abszolút nem fogja zavarni, legfeljebb megörülnek neki, hogy itt egy újabb bokor, amit le lehet pössenteni.

Ha majd évek múlva megnő a tűztövis, és az egész területet beborítja, akkor majd kénytelen lesznek a járdára helyezni az aknáikat.

2017. márc. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, egy hajóban evezünk, én azonban nem tűztövist ültetek, hanem jó szúrós borbolyákat a ház előtti területre. Ugyanazért, amit te is írsz: ide járnak a kutyák, ezt használják WC-nek (hogy a gazdájukról miket gondolok, azt inkább nem írom le).

Egyébként a borbolyák szépek is, több színben ültetem őket.

Nálunk mindenki maga ülteti be és gondozza a ház előtti területet, ami persze, közterület egyébként.

2017. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolso, kivalo cucc a GET OFF spray. Ha majd lesz lelkierom ezt a sok kilonyi kutyaszart osszegereblyezni, majd akkor vegigfujom a sprayvel.

A sajat kertemben szoktam hasznalni oda, ahova nem akarom h a kutyam kakaljon, szuperul mukodik csak nagyon draga

2017. márc. 21. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!