Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kanna virág rizómái hogy...

Kanna virág rizómái hogy hajtanak ki nedvesség nélkül? Permetezni nem kell? Hol/hogyan tároljam?

Figyelt kérdés

Most kaptam, még kb 1 hónap, mire kiültethetem.

Azt olvastam, hogy maradjon rajtuk egy kis föld, hogy ne száradjanak ki. De a föld is kiszárad nagyopn hamar, ez hogy segít a növénynek megőrizni a nedvességtartalmát?


2017. márc. 21. 12:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj miatta, totál igénytelen növény, ezért ültetik közterületre is, ahol a kutya nem locsolja.

Mi kiássuk ősszel, mert a fagyokat nem bírja, úgy földesen betesszük egy papírdobozba és rá sem nézünk tavaszig.

Nem kell vele semmit csinálnod, semmi baja nem lesz.

Tavasszal szétszedjük, ha már sok rajta a rizóma és megint leültetjük.

Már annyi van, hogy lassan ellep bennünket, de sajnáljuk kidobni és minden ismerősünket már teletömtünk.

Ha mégis valami életképtelen tövet kaptál, amin nincsenek rizómák, vagy rizómakezdemények, akkor írj nekem privátot és küldök neked ajándékba, tehát ingyen!:)

Nekem 160-180-ra megnövő, zöld levelű, piros van.

2017. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ültetheted már, nem kell tárolgatni.

Olyan fagy már kizárt, hogy a föld 10 cm mélyen átfagyjon.

2017. márc. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!