Kezdőoldal » Otthon » Kert » Várható termés a nyáron?

Várható termés a nyáron?

Figyelt kérdés

Mivel nehéz a számomra termőterületet találni, így a teraszunkon epret ültettem műanyag flakonokba, virágcserépbe, elhasznált lábasokba.

A nyáron várható, hogy teremjenek?



2017. márc. 30. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
"epret ültettem" Ha ezt egy kicsit bövebben kifejted, lehet válaszolni a kérdésedre.
2017. márc. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az egyik ismerősömnek a kertjében elég sok van, aztán azokból hoztam el, némelyiknek rendes erős gyökere van, de nagyon sok közöttük a hajtás.

Az epreket virágföldbe ültettem,de még elég kicsik.

Nincs nagy tapasztalatom benne, ezért írom most így ahogy...:)

2017. márc. 30. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
ha még kicsik akkor lehet idén nem vagy esetleg később a nyárfolyamán kezd teremni
2017. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nem folyton termő fajta, akkor vagy normál időben terem, vagy csak jövőre. Vagy soha, erre is elég nagy az esély, mert ha jól értem, nagyon kicsi gyökérrel és nagyon kevés földbe kerültek. Ez csak pár apró idei szemet feltételez, aztán jövőre már annyira legatyásodnak, hogy nem is virágoznak.

Ami most tavasszal lett ültetve, és nem volt elég gyökere, amin elég föld volt rajta maradva, azon nem valószínű az idei termés.

Ami nem került legalább 3 liter földbe, azon nem valószínű a jövő évi termés. Ahhoz egyébként is sok munka lesz vele, sok öntözés és tápoldatozás.

Én is ültettem át most tavasszal (kihajigálás helyett, mert ősszel lenne az ideje). Ami legalább fél liter földdel együtt lett átültetve szabadban, azon lesz termés, de nem túl sok és nagy.

2017. márc. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!