Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az epremet mivel tudom megvéde...

Az epremet mivel tudom megvédeni a hangyáktól?

Figyelt kérdés
Tavaly folyamatosan megkezdték a termést , biztosan van ellenük valamilyen jó módszer , hiszen a nagy eperföldeken ( szedd magad ) nyomuk sincsen a hangyáknak....
2017. márc. 31. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagy eperföldeken szarrá kezelik mindenféle vegyszerrel. Emberre nem káros, de választanod kell, vagy vegyszerezel vagy eszed a hangyás bioepret.
2017. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megkeresed a fészküket, a vonulási útjuk alapján, és ott gázosodó talajfertőtlenítőt dolgozol be a földbe.

Amúgy, a hangyákat láttad is, vagy csak gondolod, hogy ők voltak? Mert a meztelen csigák a gyakoribb eperevők.

2017. ápr. 1. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Láttam , hogy a hangyák voltak , először én is csigára gondoltam.

Szórtam ki szódabikarbónát , de nem használt , azt is elhordták ( az eperrel együtt ).

2017. ápr. 1. 17:02
 4/4 A kérdező kommentje:
Kávézaccal van valakinek tapasztalata?
2017. ápr. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!