Kezdőoldal » Otthon » Kert » Üdvözlök mindenkit! Van...

Lesolya kérdése:

Üdvözlök mindenkit! Van valakinek Erman HM 5201 benzinmotoros láncfűrészhez magyar nyelvű használati utasítása? Mert a géphez csak külföldit (angol német, spanyol stb) kaptam, ha valakinek van ilyen, örülnék, ha megosztaná velem!

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Ez ugyanaz, a felirattól eltekintve, mint az összes többi kínai Stihl-utánzat.

Úgyhogy bárkinek bármelyikhez van könyve, az megteszi. (Az enyém is ilyen, Steel névvel, 10,5 E-be került, és annak sincs magyar könyve. De igazából nem is kell, mert nagyon egyszerű gép.)

2017. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Az az igazság, hogy teljesen amatőr vagyok és ez egy viszonylag erős gép 4,3 lóerős, az angol nyelvű használati utasításból az adatokat természetesen megértettem, csak jó lett volna egy magyar nyelvűt is látni! De majd keresek hasonló kapacitású noném gépeket, lehet, hogy azokhoz lesz magyar nyelvű leírás!
2017. ápr. 13. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:
A 4.3 lóerő csak egy palimadár fogó matrica,és a teljesen amatőrök be is eszik.Ms 261 M-tronic vezérlésű hiper szuper gép is csak 4.1 paci papíron, akkor mond már el hogy lehet egy 20 éves konstrukció másolat Kínai gép 4.3???? Ezek a gépek kb 2,5-2.8 ló amit valójában tudnak ami nem kevés egyáltalán,bőven a használható kategória csak azt nem értem minek kábítják a szerencsétlen embereket a sok hamis adattal.Van olyan gép amire szemérmetlenül rá ragasztják a 65ccm kamu matricát belül meg pont ugyan az az 50ccm es henger és 3.1 lökethosszú főtengely van mint a sok tucat társainál csak ezt drágábban árulják a kilicsorrú kereskedők...Ilyen pl-Ranger Usa 65...Kraftec 65 sőt ebből piaci változatban láttam 73ccm felirattal .Kínai gépben ami nem tartozik egy nevesebb gyártó alá sem abban van 45ccm-2,4 ló 50ccm (ezt hívják 52ccm nek)-2,7 ló 61,5 ccm-3 ló.Az összes többi váltrozat kamu.Az 58ccm-dugattyú mérete meglenne(45.2mm) de ugyan az a 3.1 -es főtengely van benne mint a 45ccm-ben úgyhogy ez a valós 52ccm.Akkor jársz a legjobban ,ha egy 52ccm es matricával ellátott OLCSÓ gépet veszel ha többet fizetsz érte ugyan ezt kapod+ egy csokor hazugságot.
2020. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!