Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az egyik levendulám zömök,...

Az egyik levendulám zömök, fás szárú, a másik meg lágy és mintha felnyurgulna, pedig csak 10-15 centis mindkettő, ez normális? Képpel.

Figyelt kérdés

Most vettem mindkettőt kb 1 hónapja.

Normális, hogy a második hajlik és lágy a szára?


[link]


[link]


2017. ápr. 23. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos,h mindegyik levendula?A második inkább tárkonynak látszik.
2017. ápr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fix, h levendula. Mar apro virag is van rajta.

Tarkonyom is van, az teljesen mashogy nez ki.

2017. ápr. 23. 16:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig hasonlít a tárkonyunkra.Ha jól látom egy helyen vannak szóval még azt sem lehet mondani,hogy a második nem kap elég fényt vagy nem jó neki a talaj.Talán csak gyengébb és később fog megfásodni a szára.
2017. ápr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-3 méterre vannak egymástól.

A fásabbat virágpiacon vettem, a másikat az Auchanban.

Kattintással rá lehet nagyítani a képre, úgy jobban látszik.

2017. ápr. 23. 17:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Közbe megnéztem az enyémeket.Szerintem csak az a baj,hogy a másodikat nem jól tárolták és hirtelen megnyúlt.Meg lehet,h fiatalabb növény.
2017. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első szabadban telelt, megfásodva, tavasszal indult meg, a másik meg tavalyi késői szaporítás, és egész télen fűtött növényházban nevelték, kissé így megnyúlt. Még nincsenek fás részei.
2017. ápr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!