Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ciki, ha egy nő nyír füvet?

Ciki, ha egy nő nyír füvet?

Figyelt kérdés

Nem kis elektromos,hanem benzines fűnyíróra gondolok.

Én szoktam nyírni a füvet,mert páromnak gerincproblémái vannak,s jó ideig nem csinálhatja.Viszont,mikor nyírom,látom,hogy néznek,mint akik nem láttak nőt füvet nyirni.Ciki lenne a kerti munka?Nem sok fiatalt látok a kertekben dolgozni.Amúgy meg nem kis kertől van szó,hanem egy olyan nagyról,amivel két óra alatt végzek.26/Nő



2017. ápr. 25. 09:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

Miért ha azt írjuk, hogy ciki, akkor kikergeted a párodat a szar gerincével vagy felveszel egy kertészt?

Vagy miért számít, hogy ciki-e?

2017. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki!A munka nem szégyen!Én is szoktam füvet nyírni!Gondolom falun laksz és a sok kiváncsi szomszéd les hogy vajon miért nem a párod nyirja a füvet..!Ne foglalkozu velük!

27/n

2017. ápr. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem falun,hanem a külvárosban lakom.Intelligens kulturált válaszokat várok.Azért,mert nem látok más fiatalokat a kertben tevékenykedni.Ezért is kiváncsi vagyok,hogy ki dolgozik még,aki fiatal a kertben.
2017. ápr. 25. 10:19
 4/26 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak meglepődnek, mert olyan szerkezetet addig csak pasinál láttak, ha meg van is pasid, pláne nem értik, hogy akkor miért te csinálod ezt. Mert amúgy meg a férfi szimbolizálja, jelképezi az erőt, a nő pedig a gyengédséget. Amúgy meg ne törődjél már velük; plusz a csodálkozástól miért az az első gondolatod, hogy esetleg ciki lenne? Csak ámuldozhatnak is esetleg, hogy "micsoda nő, átvállalja a pasijától a munkát, meg ahhelyett, hogy fölbérelne valakit, nem esik le a karikagyűrű az ujjáról, hanem megcsinálja" :)
2017. ápr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Egyszer egy csaj mondta nekem,hogy ő nem végez házimunkát,mert nem csicska.Na ez a gáz.
2017. ápr. 25. 10:24
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

"Egyszer egy csaj mondta nekem,hogy ő nem végez házimunkát,mert nem csicska."

Na, igen, az ilyenek cikik, nem az aki dolgozik.

De amúgy ezeket a "ciki-e kérdéseket" 16-18 évesen illene kinőni. Gondolom felnőttként tudod, hogy mit miért csinálsz, ki nem tojja le, hogy más cikinek tartja-e?

2017. ápr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
26 évesen ciki kerdést kérdezni ciki. Ha te neked fontos, hogy szép legyen a kert, akkor miért a szomszédokkal foglalkozol? Miért fontos az, hogy mások mit gondolnak? Feljelenteni senki nem fog ezért..
2017. ápr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Igen felnőttként,jó,ha tojunk mások véleményére,különben megzakkanunk.
2017. ápr. 25. 10:33
 9/26 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad magadnak.
2017. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
Ja, hogy neked az a ciki, hogy nem vagy lusta. Fiatalokat azért nem látsz kerti munkát végezni, mert lusták és az idősebbek előbb érzik meg, hogy mikor kell a munkát elvégezni. Bent a házban is az mosogat, aki nem bírja nézni a tornyosuló szennyes edényt, ilyenkor az utólag kényszeresen mondott "én is megcsináltam volna" már nem mentség.
2017. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!