Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szerintetek ekkora bokrot...

Szerintetek ekkora bokrot átlehet még ültetni?

Figyelt kérdés
Szeretnénk kicsit átépíteni a kertet, és a tervek megvalósításához galibáz ez a bokor. Kivágni semmiképp nem szeretném, meg akarom tartani, mert sajnálom és nagyon szép. Szerintetek át lehet ezt valahogy ültetni, anélkül, hogy tönkre menjen?

2017. máj. 6. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Mekkora bokrot úgy írsz mintha lenne itt kép. Egyébként ha csak jó nagy földlabdával ki nem tudod szedni hagyd őszre.
2017. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jesszusom! A kepet elfelejtettem mellekelni! Bocsi! :D
2017. máj. 6. 16:18
 3/10 A kérdező kommentje:
2017. máj. 6. 16:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez nem bokor, hanem egy nem is túl fiatal tuja.

Szerintem nem tudod átültetni.

A bokroknak, fáknak 2x akkora a gyökérzetük, mint a föld feletti részük. Ekkora földlabdával nem tudod kiásni.

2017. máj. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Kínaban élek, itt hatalmas fakat ültetnek at ugy hogy alig van rajta földlabda. Szerintem ha eleg nagy földlabdaval veszed ki, jol kitanasztod akkor semmi baja nem lesz. Igaz lehet msgviseli kicsit. Tavaly telen egy templomba lattam ahogy ültetik a fakat, nem volt 1m-es se a meghagyott gyokerzet, a fa voolz.vagy 4-5 méter magas, vagy 6 kis kínai cipelte fel a hegyre. Szoval jovo tavasszal szerintem ess neki nyugodtan. Esetleg meg szaladj be egy kertészetbe, ott segíthetnek még.
2017. máj. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Már bocsi az előzőktől, de ezt ültesse át az, akinek hat anyja van.

Ezt kiásni rohadt nagy meló...

Inkább vágd ki ezt, vegyél egy ugyanilyet helyette.

2017. máj. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem a kép csalóka, ez nem házmagas, csak olyan 2 m körüli lehet.

Ezt át lehet majd ültetni egy 80x80x80 cm-es földlabdával. Aminek a súlya alig több, mint 1000 kg...

Természetesen csak jövő tavasszal lehet átültetni, mert már kihajtott rég, ilyenkor már nem bírja az átültetést.

Addig súlyzózz.

2017. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

"Aminek a súlya alig több, mint 1000 kg.."


És szerinted ki az aki kiemel és átpakol EZER kilót úgy, hogy se a földlabda, se a gyökerek, se a derekuk ne sérüljön???

2017. máj. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%
érezd már az iróniát, könyörgöm...
2017. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem érzi!
2017. máj. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!