Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik fűkaszát válasszam...

Melyik fűkaszát válasszam husqvarna 543RS vagy husqvarna 135R?

Figyelt kérdés

A kérdés adott husqvarna kaszát szeretnék venni de nem tudom melyik lenne a nekem megfelelő.

Most már elég nagy a fű térdik érő elmaradt a kaszálás illetve árokpartot is kellene vele elég sokat meg ott elég vastag szárú gyomok is vannak.


Szóval én használni is akarom ezért szeretnék minnél jobbat de elfogadható árban.



#fűkasza #Husqvarna #543rs #135r
2017. máj. 16. 10:22
 1/3 anonim válasza:

Én már legalább 15 éve használok fűkaszát és ez idő alatt kettő fordult meg a kezemben. Egyik egy MTD, ami ma már csak tartalék, de kifogástalanul működik, a másik egy ALKO BC4535. 2800m2-es a telek, a nagyszüleimnél hasonló méretű, egy másik telek 1200m2, a volt házunknál durván 800m2 és a bekötőút széleit is én vágom, ami összesen kb. 1,5 km hossz. Mindezt nagyjából havonta, időjárás függő. Szóval rendesen használatban van az ALKO, gyakorlatilag ipari szinten és nem lehet rá egy rossz szavam sem. Erős, kis fogyasztású, minimális szervizigényű. A damilfejek számítanak csak fogyóeszköznek, de ezek is olcsó piaci fejek és a rengeteg tuskó miatt szoktak kapni olykor ütést. Nem mondom, hogy ne vegyél Husqvarnát, mert nagyon jó gépek azok is, de szerintem nem kell feltétlen a márkanévre alapozni, mert lehet találni olcsóbban ugyanolyan jó gépeket.

Mindenesetre amire én figyelnék:

-magassághoz melyik kényelmesebb,

-fogyasztás,

-ergonómia,

-erő.

2017. máj. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez kábé a lottónyertes érvelése, hogy vegyél lottót, nyersz rajta. Ugyanolyan, mintha pénzt keresnél, csak így olcsóbb. Sok bolond hivatásos, miért nem a lutrit veszi???
2017. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
543rs,de az oleo mac 440T is ugyanilyen de kicsivel olcsóbb 2év garanciával...
2017. máj. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!