Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi fűkaszáról?

Figyelt kérdés

A linken található fűkaszát néztem ki magamnak:

[link]

Mi a véleményetek mind márka, mind konkrét típus tekintetében.

2500-3000 nm terület vágásához kellene hetente, kéthetente, lágyszárú növényekhez (a legvastagabb 1-2cm átmérőjű paré).

A véleményeket előre is köszönöm!



2017. jún. 14. 07:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos jó. A konkrét tipust nem ismerem de nekem is Hitachi van már több mint tíz éve. Talán az enyém valamivel nagyobb olyan 44 cm3-es. Én nekem ez idő alatt problémám nem volt vele. Azt se tudom milyen gyertya van benne. Havonta kétszer használom. Nagyon jó gép nyugott szívvel ajánlom. A szezon legelső indításakor harmadik egyébkén első max második rántásra mindíg indul.
2017. jún. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó márka, de elég kis teljesítményű.

Én magamnak 1000 m2-re is vennék legalább 2 LE-set, ekkora területre meg még nagyobbat, hogy haladni is lehessen.

Kétséges, hogy damillal egy ilyen gép elcsap-e 2 cm-es parajt. Meg hogy tud-e dolgozni olyan vastag damillal, ami nem szakad el egyből a megfásodott gazoktól.

2017. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] Én neked ebből a márkából inkább ezt ajánlanám.Ez egy 150 000 -res gép.Ez márka kiváló minőségű megbízható.3 éve nyúzom,de annyi csak a bajom vele,hogy a benzint fogyasztja és nem termeli.Hidegen is max 2.-ra indul,ezt írták már.Haladós vele a munka.A te általad linkelt is jó,de a teljesítménye miatt valamivel lassabban dolgozik.Azokat az 1-2cm-es rostos szárú parajokat semmilyen damillal nem ajánlatos vágni,mert gyorsan elkopik nem is haladsz vele és ez nem a gép hibája.Ezt a területet először vágótárcsával kell levágni,minél rövidebbre.A vágótárcsával a tiéd és még ennél gyengébb 1 lovas gép is simán elbánik ezekkel.Ha 1-2 hetente lenyomod ,akkor nem lesz magas és vastag a gaz és azt is simán bírni fogja a választottad.Ha ilyen sűrűn vágod a paraj az előbb utóbb kipusztul ,de addig sem lesz esélye vastagodni.A pénztárcádon is múlik melyiket veszed ezt tudom .Ezzel a 2 géppel tutira nem faragsz rá, bármelyiket választod is.
2017. jún. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!