Kezdőoldal » Otthon » Kert » John Gardener Fűkaszáról...

Szirony Gyuri kérdése:

John Gardener Fűkaszáról valakinek valami vélemény. Megbízható megvegyem vagy nem? Kisebb de néha nagyobb telek vágására.

Figyelt kérdés
Itt a link: [link]

#fűkasza #JG kasza
2017. máj. 25. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát nem egy elterjed "márka", de így ránézésre a gagyibb kínaiak közé sorolnám.


Ez különb és olcsóbb, bár nagy területre nyilván ez se való:

[link]

2017. máj. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem merném megvenni.

Inkább a demon (többen dicsérik),

esetleg alko (nekem ilyen van, 6 év alatt nem sok bajom volt vele)

2017. máj. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem a motorjuk a szar. Hanem minden más...

Ennek a fajtának a legszarabb A berántója. Kis átmérőjű és ékonyfalú alucsö a szára. Könnyen görbül. Attól meg pusztul az egész hajtás. A kuplungharangja 0,5 lemezből préselt. Rezonancia csillapítás = a nullával. Stb, stb...

Ezért a pénzért az MTD smart sorozata sokkal összeszedettebb. Kínai kaszából jószívvel csak az 50EFt+ -osokat ajánlom.

2017. máj. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van. Pár éve már működik. Annyi rosszat tudok róla mondani, hogy rohadt nehéz. Ehhez képeset pedig gyenge. Tényleg rezeg is mint az állat. Kényelmetlen és gyenge minőségű. Én nem ajánlom.
2017. máj. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. És a Fuxtec től a legújabb kaszájuk? Az már jobb minőség nem ?
2017. máj. 26. 18:46
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen.

Mondjuk, én csak a régit ismerem, az motorikusan nagyon jó és erős, csak a többi része gagyi.

Az új (a kereskedő szerint) már erősebb.

2017. máj. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!