Kezdőoldal » Otthon » Kert » Trapézlemez vagy bitumenes...

Trapézlemez vagy bitumenes hullámlemez?

Figyelt kérdés
Kerítésnek gondoltuk. Olyat szeretnénk ami ki is néz valahogy, és nem lehet átlátni, na meg tartós, és ne verdesse a csillagos eget az ára. Nem tudom igazából mi a különbség, a bitumenes vastagabb, legalábbis az a kivitel amit néztünk, az olcsóbb is. Viszont neten a trapézlemezt írták, hogy jó kerítésnek. Az olcsóbb persze szimpatikusabb.

2017. júl. 4. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha számít a kinézet a bitumenes hullámlemez ugrott. Kerítésnek? Ne már.
2017. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha nem számít a kinézet a bitumenes akkor is ugrott!

Kerítésnek nem alkalmas.

2017. júl. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, tényleg nem értek hozzá. Párom mondta, hogy ötleteljek, de nehéz ha nő vagyok és még élőben se vizsgáltam meg ilyen szerkezeteket.
2017. júl. 4. 11:02
 4/10 anonim ***** válasza:
A bitumenes hullámlemez pár év után elég gusztustalanul tud kinézni. Én sehova nem raknám. A trapézlemez tartós de kétlem hogy a legolcsóbb festetlen változata jól mutatna kerítésnek. És még az is drága. Garázsomra raktam 50 ezer nem tskarta be pedig nem egy hatalmas építmény.
2017. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Már olcsó semmiben sincs .Keritésnek még a pala hullám is jó,már környzet barát ez is.Aztán lefested olcsó homlokzatfestékkel,olyan szinűre ami tetszik .

A szomszéd is ilyet rakott fel.A mi oldalunkon szép szinesre festettük .

2017. júl. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha ilyesmit akarsz, akkor hullámpala, az bírja az idő vasfogát.

Ha nem sürgős, meg fontos, hogy olcsó legyen, akkor nézelődj a hirdetésekben bontott iránt.

2017. júl. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Famintás trapézlemez nagyon mutatós tud lenni. Mindenképpen lemezt ajánlok, időtálló, gondozásmentes.
2017. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bontott téglából rendes kis fal vakolva, festve lehet jóárasabb.
2017. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hullámpala - környezetbarát? 10 vagy 15 % azbeszt, ami megmunkálásnál porlik, UV, madarak, moha gyökérzete stb. degradálja.. Palát ne, vagy csak újat, rendszeresen festve.
2020. aug. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Újat alatt Eternit palát értem. Az azbesztmentes.
2020. aug. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!