Kezdőoldal » Otthon » Kert » Melyik medence bírja tovább?

Melyik medence bírja tovább?

Figyelt kérdés
A kör alakú felfújható vagy a szögletes fémvázas medence bírja tovább szétszakadás folyás nélkül?

2017. júl. 9. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amit az 1-es linkelt, az a felfújható medence. Te valószínűleg a felfújható peremű (galléros) medencékre gondoltál. Ha igen, akkor a válasz egyértelműen a szögletes csővázas medencék bírják tovább. A medencetest mindkettő esetében ragasztható, de a perem nem valami tartós, főleg a Bestway kisebb medencéi gyengék. A peremet előbb-utóbb széteszi az UV sugárzás és nem győzöd ragasztgatni, aztán egyszer csak besokallsz és hagyod az egészet. Jellemző, hogy a gyártók pont a legsérülékenyebb részt, a peremet kizárják a garanciából, esetleg a kereskedő jóindulatában bízhatsz, ha rögtön az első héten kilyukasztja egy macska. Szerencsés esetben előfordulhat, főleg Intex medencék esetén, hogy 4-5, vagy több szezont is kibírnak, de azt tudnod kell, hogy az USA-ban, ahová ezeket a cuccokat elsősorban szánják, 80 dollárért osztogatják és szezon végén kivágják őket a szemétbe. Szezonális, egynyári termékek. Az őket nem érdekli, hogy errefelé a végeken több nyáron át szeretnénk ezeket használni. Szóval ha a tartósság a szempont, akkor inkább a csővázasak. Nagyméretű, drága gallérost meg egyenesen TILOS, ha rám hallgatsz. Tudom, nekem volt, és nem ugráltam örömömben, amikor a harmadik szezon után medence alátét lett a 130 ezer forintos pancsolóból.
2017. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!