Kezdőoldal » Otthon » Kert » Milyen cserjét ültetnétek,...

Milyen cserjét ültetnétek, ami viszonylag hamar, (1-2 éven belül) megnő akkorára, hogy ne lehessen belátni a szomszzédból?

Figyelt kérdés
Örökzöld, vagy lombhullató,melyik nő gyorsabban?Drótháló a kerítés a két telek közt, de nádszövetet nem akarok rátenni, mert a szomszéd oldala.
2017. szept. 16. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Ültess csodasövényt két év alatt 3 méteresre nő. Nekem is az van
2017. szept. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi rózsaloncot ültettünk.
2017. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ismerem mind a kettot,de a rozsalonc mar regen megvan,nem tudom milyen gyorsan nott meg...
2017. szept. 16. 12:44
 4/6 anonim ***** válasza:

A csodasövény a leggyorsabb, nyírás nélkül 3-5 méterre is megnő.

Lombhullató, de télen úgysem sok látnivaló lehet a kertetekben.

2017. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

csodasövényt ültettünk, tényleg nagyon gyorsan nő, de pont ez a hátránya. Elég nagy meló évi 3x nyírni.

Leyland ciprust vagy smaragd tuját ültetnék ma már, drágább, de jobban kezelhető és télen se látni be tőle.

2017. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na igen,de en mindig befaragok a tujakkaltujakkal.Valamelyik mindig kipusztul.Ha meg nagyobb,nehez pont akkorat venni helyette.Meg lassabban is no.

NEkem ez nem nem otthonra kene,mesdze van a telek,egy honapban,ketszer tudunk lemenni csak,es a talaj se tul jo.

2017. szept. 18. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!