Kezdőoldal » Otthon » Kert » Kisebb smaragdtujákat,40-60...

Kisebb smaragdtujákat,40-60 cm milyen távolságra kell ültetni egymástól, illetve a kerítéstől, ha azt szeretném hogy takarjon is (ne lehessen nagyon belátni) de mégis látszódjon az oszlopos formája? Ne legyen olyan nagyon sűrű.

Figyelt kérdés

2017. okt. 1. 13:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Magas, karcsú tujákat szeretnék.)
2017. okt. 1. 13:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Megyek megmérem
2017. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Na megmértem itt vagyok. Nekem sajnos nem érnek össze. De ha te azt szeretnéd egy méterre max egy tízre ültesd egymástól őket. De ezt a távolságot a tuják közepétől mérd. Nekem a smaragd tujáim már 4 méteresek. Legszélesebb részen 120 cm-esek. De inkább legtöbb csak 100 cm-er. Tehát oldalra középpontól mérve 50-60 centit nő. Teljes takaráshoz 100-110 centire legyenek a tuják középpontjai egymástól. Így a kerítéstől 60 centire legyen a tuja középpontja. Akkor érinti a kerítést ha megnő
2017. okt. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
70 cm-t mondtak egymástól, kerítéstől 60 cm-t. A 60-at osztom, de a 70 szerintem kevés..én 80-ra gondoltam, persze érjen picit össze,de látszódjon messziről a formája.
2017. okt. 2. 14:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Én megmértem neked de látom lár volt. 80 centinél összenőnek majd
2017. okt. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nem volt kár, de az ismerőseim és úgy általában az emberek 90 %-a, 70-80 cm-t javasol...nálad olvastam egyedül 1 m-t, ami nem azt jelenti,hogy nem neked van igazad,de ha nem haragszol nem fogok holnap megrendelni tujákat több tízezer forint értékben és mindjárt elültetni őket ilyen távolságra, mert ennek utána kell járni,nem szeretném elrontani.Azt is megértem,ha a kertészek érdekei kisebb távolságot kívánnak, de szeretnék még véleményeket olvasni..köszönöm a megértésedet!
2017. okt. 4. 08:26
 7/7 A kérdező kommentje:
A szerepe nálunk egyébként az lenne,hogy takarjon, hogy ne lásson be a szomszéd, de ugyanakkor szeretném ha messziről látszódna a szép formája, és nem olyan lenne,mint egy egybefüggő sövény.
2017. okt. 4. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!