Kezdőoldal » Otthon » Kert » Normális, hogy a palántáim...

Normális, hogy a palántáim kissé kókadtak, fonnyadtak kiültetés után néhány órával?

Figyelt kérdés
Petúniát palántáztam magról nevelgetem őket, és ma ültettem ki. Meglocsoltam kiültetés után, de eléggé fonnyadtak szegények. Magukhoz fognak térni? Mit tehetek még értük?
2010. máj. 28. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális, ne aggódj. Magukhoz fognak térni, csak locsolni kell őket bőségesen minden nap. :)
2010. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hell-ikon ***** válasza:

Azért jó lenne, ha így átültetés után egy picit árnyékosabb helyen lennének még (már ha nem kiültetted őket, hanem cserépbe.) de semmiképp se tűzőnapon. Ezzel legalábbis még segíthetsz nekik, hogy hamarabb magukhoz térjenek.

Aztán ha magukhoz tértek oda teheted őket, ahova akarod.

2010. máj. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy napos helyre, virágágyásba ültettem szegénykéket. Egyenlőre nem nagyon látok javulást, remélem megmaradnak. Esetleg próbáljam újra, több virágfölddel alattuk?
2010. máj. 28. 19:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában az esti ültetés a legjobb,mert reggelre észhez térnek a palánták.Mivel éjszaka már hüvössebb van.Én igy szoktam csinálni.
2010. máj. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!