Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha szobában ültetek paprikamag...

Ha szobában ültetek paprikamagot és majd májusban ki a szabadba akkor mikor ültessem el? (a magot)

Figyelt kérdés
2017. okt. 5. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Márciusban.
2017. okt. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én január vége felé szoktam . Így májusra már jó erős és nagy is . De ez szálas palánta lesz, decis műanyag pohárban .
2017. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Januar Februar környékén csináltuk mi is. Márciusban is lehet, de akkor később lesz.
2017. okt. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Március 10. körül szoktam, kb. 200 db-ot. A pritamin és a kápia lassan kel, azokat már egy héttel korábban, de ez csak pár darab nálam.

Szobában pillanatok alatt megnyúlik, ezért kelés után ki szoktam tenni fűtetlen üveges előtérbe, aztán amint lehet, április elején, mennek a szabadba, hogy erősödjenek. Olyankor persze éjszakára még vissza kell hordani 1-2 hétig, vagy lehűlés esetén több napra is.

2017. okt. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!