Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ti nyírtok fűvet oktoberben?

Ti nyírtok fűvet oktoberben?

Figyelt kérdés
Én befejeztem idén már nem nyírok legközelebb Márciusban
2017. okt. 10. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ma nyírtam és fogok még, kell. De remélem, utána már rendben lesz.

Nem naptár szerint nyírok, hanem hogy megnő-e a fű számomra túl nagyra (nem szeretem az icipici füvet, de azért megvan a határ s egyes helyeken lelkesebb vagy gyomosabb).

2017. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szeptember végén nyírtam, ha minden úgy alakul ahogy kell akkor majd csak tavasszal
2017. okt. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Várok novemberig, aztán utoljára lenyírom.
2017. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp, mert nagy.
2017. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még egyszer biztosan kell nyírni,mert nagyon nő.
2017. okt. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ősszel a hűvös, nedves idő hatására nagyon beindult, tehát igen, nyírom. De az utolsót eggyel hosszabbra fogom hagyni.
2017. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a hónap neve számít a fűnyírásnál, hanem az, hogy mekkora. Ha 9 cm-nél nagyobb, akkor én le szoktam nyírni.

Amúgy sem szoktam sosem torzsára vágni, de ilyenkor esetleg még emelek egy fokozatot a gépen, hogy hosszabbra hagyja.

2017. okt. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire nő. Most jó idő van és még minimum egy hétig az is lesz, szóval biztos sokat fog még nőni, úgyhogy valószínűleg még egyszer kellesz nyírni idén.
2017. okt. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!