Kezdőoldal » Otthon » Kert » Hol tudnék venni/csináltatni...

Hol tudnék venni/csináltatni szép vízóra akna fedelet?

Figyelt kérdés
A neten keresgélve csak néhány változatot találtam, de mindegyik ronda. Én szépet szeretnék. Nem hiszem hogy senkinek nincs igénye rá, hogy szép legyen egy ilyen fedél.

2017. nov. 3. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hidd el, senkinek nincs igénye rá. Évekig olvastam vízórákat, úgyhogy tudom, miről beszélek. Egy szépet se láttam.
2017. nov. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy bronzöntőt, fémszobrászt, harangmestert. Ők foglalkoznak ilyesmivel, de aztán ne csodálkozz, ha nem akarják annyiért adni, mint amit a tüzépen árulnak :)
2017. nov. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét választ, bár nem lett egyszerűbb a helyzet, mégis okosabb lettem. :)
2017. nov. 3. 21:29
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Vegyél aranyrudakat és keress meg egy aranyművest. Ha igazán igényes akarsz lenni, akkor utazz el Kongóba pár száz karát gyémántért is!
2017. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szépség relatív dolog. Nekem az 5 mm-es bordáslemezből készült fedél is tetszik, az meg kifejezetten előnyére válik, hogy az autóval is ráállhatok gond nélkül.
2017. nov. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most már tényleg kíváncsi lettem, kérdező, hogy milyen lenne szerinted a szép aknafedél? Mire gondoltál a kérdés kiírásakor? Festett virágminták, vagy kovácsoltvas cirádák ráhegesztve?
2017. nov. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk késő ősztől tavaszig le van takarva 2 kockabálával a fagyveszély végett. A másik intervallumban pedig virágok vannak rajta.
2017. nov. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Húúú, köszi negyedik, de nem gondolod hogy túl giccses lenne...?

Hatodik, természetesen nem virágmintásra gondoltam, de akár olyat is gyárthatnának, hátha tetszik valakinek. Az a baj, hogy amíg egy ilyen fedél egy eldugott helyen van, addig nem számít, de nálam látszik, mert a kocsibeálló mellett van. Amúgy nem értem az egyes válaszadók értetlenkedését, miért ne lehetne egy ilyen fedél esztétikus? Ez kb. olyan, mintha mindenki a 40x40-es beton járdalappal rakná le a kertjében a járdát vagy a kocsibeállót, esetleg a grillező sarkot. Nem véletlenül gyártanak számtalan féle térkövet.

2017. nov. 7. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!