Kezdőoldal » Otthon » Kert » Házi növényt szabad-e, illetve...

Házi növényt szabad-e, illetve érdemes-e emberi vizelettel locsolni?

Figyelt kérdés

Van a szobámban 2 növény, vízzel locsoltam eddig őket. Az lenne a kérdésem, hogy szabad-e emberi vizelettel locsolni (sajátommal)? Lesz e baja tőle? Illetve van e a növényre pozitív hatása a húgynak?


Egyrészt spórolok is a vízzel, másrészt visszaadom a természetnek, ezért gondoltam, hogy ezzel a locsolnám, és ezért merültek fel ezek a kérdések is.



2017. nov. 24. 23:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

El fog sárgulni.

A szomszédban volt két egyetemista csaj albérlő.

Nem jártak ki wc-re, hanem a szobanövényekre hugyoztak.

A tulaj felesége meg nem értette, hogy mitől van abban a szobában mindig büdös, és mitől sárgulnak el a lelkiismeretesen gondozott növényei.

Amikor véglegesen leléptek, akkor mondták el neki.

2017. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
87%

"én akárhányszor levizelek egy növényt, károsítom a környezetet"


Amikor az erdőben pesálsz, sosem ugyanazt a fát kapod oldalba. És a Jóisten is locsol vízzel utánad. Szóval hígítja. Az más. A természetben eloszlik az a kevés vizelet. De otthon cserepes növényt öntözni vele szamárság. Húgyszag lesz a vizelet bomlástermékeitől, az az igazi ammóniás klozet szag, és túl tömény tápoldatnak.

2017. nov. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
50%
Azert neha az Xbox Ps4 , gep elol legyen mar annyi idod hogy kimesz a WC re legkozelebb mi lesz a kerdes szabad e szarral tragyaznod a szobanovenyt ?
2017. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Hallgass a 9/13-as válaszolóra, ő józan és helyes válaszokat írt! Szobanövényekre én nem ajánlom, mert idővel bűzleni fog a lakás. A vizelet sok nitrogént tartalmaz, tehát inkább zöld növényekre, ill. leveles konyhakerti növényekre használd, erősen higítva. Inkább füvet öntözz vele, ha egyáltalán hasznosítani akarod.
2018. febr. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A vizelet valójában nagyon jó a növényeknek, ugyanakkor az esetleges szag miatt beltérre nem használnám, max kültéri növényekre.


[link]

2021. aug. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!