Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mi a különbség a fejsze és a...

Mi a különbség a fejsze és a balta között?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy Fiskars x7 fejszét gyújtóst aprítani és egy Fiskars x27 fejszét a nagyobb darabok aprításához.

Viszont láttam, hogy van x37 x46 balta is. Mennyivel jobb mint a fejsze??



2017. nov. 28. 14:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát, én nem ezeket vettem volna.

Persze, az igények különböznek, lehet, hogy te az ilyen kis finom női szerszámokat szereted.

Az X7 balta feje csak 47 dkg, ez csak szőrszálhasogatásra jó szerintem. Én vettem volna legalább 80 dekásat, vagy nagyobbat.

Az X27 meg 1,83 kg, ami inkább közepes és vékonyabb fához ideális. Nagy rönkökhöz én inkább egy X37-est választottam volna, ha már ennyit költök rá, kisebbeket meg a mostani noname is visz.

A kisebb dolgokkal az a baj, hogy nagyobb erővel kell ütni ugyanahhoz a hatáshoz, nem elég a szerszám saját súlya. De, mint írtam, ízlések és pofonok...

Ha még esetleg nem tetted meg, mérd le a jelenlegi eszközeidet, és ha te is így látod, ahogy én, akkor szólj oda telefonon, hogy módosítanád a rendelést.

2017. nov. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%
A szekerce spec. ács szerszám,egy féloldalas,asszimetrikus balta. Régebben volt jobb-és balkezes is.
2017. nov. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!