Kezdőoldal » Otthon » Kert » Fiskars fejsze garancia?

Fiskars fejsze garancia?

Figyelt kérdés
vettem egy x25-s fejszét, 25 év garancia van rá, de az érdekelne, hogy mire vonatkozik ez, hasogatáskor néha odaütődik a fejrész alatti nyél, ha itt eltörik esetleg arra vonatkozik?
2017. aug. 12. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem kamu.

Án is vettem egyet, fa hasogatáskor kicsorbult, egy kis darab letört az éléből.

Ha visszaküldeném (ki tudja hova?), biztos azt mondanák, hogy az én hibám..

2017. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
arra persze, hogy nem vonatkozik, az egyértelmű de az érdekel, hogy mire van. Mert hozzávágom a betonhoz az élét azzal nem küldhetem vissza, hgoy cseréljék ki. A fától meg nem csorbul ki, ha elmegy az éle megélezem de ha eltörik a nyere használhatatlan lesz.
2017. aug. 12. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

De az a vicces hogy a fától csorbult ki.

Nem volt beton a közelben sem.

Úgyhogy az acél minősége kétséges a számomra.

2017. aug. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
holnap hasogatás lesz nálunk szóval majd kiderül, hogy mmilyen az éle
2017. aug. 12. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
A Fiskars az egyik legócskább márka fejszében. A 25 év garancia egy nagy átverés, nagyjából csak a gyártási hibára vonatkozik, ami a boltból elhozva azonnal látszana.
2017. aug. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezd meg a Fiskars ügyfélszolgálatán, hogy mire vonatkozik a garancia.
2017. aug. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%

A gyári hibára vonatkozik. A csorbulás egy dolog, de a keménységét nem tudod leellenőrizni. Egyértelmű, hogy ha nyelet a fába vagdosva eltöröd, az a te hibád, mert helytelen használatból ered.Esetleg ha hosszába elreped a nyél szálirányosan és ha fa, talán az garis.

Nekem a 30 éves orosz fejszém és baltám a kövektől és betontól sem csorbul ki, többre tartom a fiskarsnál. Inkább szerezz régi házaktól, faluról ilyeneket, ezerszer olcsóbb és jobb.

Ha fa a nyeled, akkor húzz rá egy zsugor csövet(gyantás kültérit vegyél), ez sokat véd, és egyszerű. Villamossági boltokban kapsz. [link]

2017. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!