Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mennyibe kerül egy húsevő...

Mennyibe kerül egy húsevő növény? Mindenütt lehet kapni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 24. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Nem erdemes venni mert tropusi noveny es tonkremegy.
2008. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
5000 ft körül van, de attól függ, hogy milyen fajta. És nem megy tönkre, csak jól kell mgvlasztania a helyét!
2008. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
3000 Ft-ért láttam a baumaxban!
2008. okt. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

ezt az oldalt nézd meg, itt tudsz vásárolni is és van róluk leírás is:

[link]

2008. okt. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Pár éve vettem disznövénykiállításon húsevőt (vagy orchideakiállítéson, már nemis tudom), 1000forint alatt, de még 1 hónapot sem bírt ki, pedig fogtam neki legyet meg szúnyogot... Fény is biztosítottam neki, de mégsem volt neki jó. Az egyik barátom is vett és neki kicsit továbbhúzta, de az övé is kipurtyant.
2008. okt. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk már nyár óta megvan, él és virul, sőt még új hajtásokat is hoz!
2008. okt. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is volt, amíg fogtam neki legyet élt, utána kipurcant. Amúgy nem drága, ha picit veszel. A mienk az Obi-ból való.
2008. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Az elso valaszolo vagyok akit lepontoztatok.Vegul is nem a kerdesre valaszoltam,csak meg akartalak elozni abban hogy feleslegesen penzt adj ki.A husevo novenyek a tropusi klimat szeretik,ugyhogy ha megveszed legfeljebb egy nyarat birnak ki mivel nem tudod biztositani a megfelelo klimat neki,legyet .szunyogot fogni hulyeseg mert nem abbol elnek meg.Olvass utana es meglatod.Erdekes az elejen ahogy bezarja a leveleit stb,adsz szunyogot legyet,de elpusztul mert nem jut eleg nedvesseghez.
2008. okt. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekünk kancsókánk van (nem összecsukja magát, hanem a kancsójába csalogatja a rovarokat). Életbe maradnak, ha jól kezeljük őket, biztosítani kell a jó feltételeket. Ezt nem úgy értem, hogy csinálj dzsungelt a lakásban! Ezeknek már nem kell dzsungel, mert nemesítettek, elég a megfelelő fényviszony és a lakás melegebb részére rakni, néha spriccelni rá állott vizet vagy esővizet, ezzel kell locsolni is!
2008. okt. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van kancsokam,egyetlen kancso van rajta,a leveleket nyomja de egyiken se fejlodik ki ujabb kancso mivel nagy paratartalom kene neki.(gondoltam beviszem a furduszobaba)
2008. okt. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!