Kezdőoldal » Otthon » Kert » Nádra nádat lehet? Kerítésemen...

Nádra nádat lehet? Kerítésemen 3éves nád van. Idén szeretnék újat mert ugyebár nem valami hosszú életű.

Figyelt kérdés
A kérdèsem az lenne hogy lehet e a jelenlegi régi nàdra egy új nádréteget tenni? Csúnya lenne? Mert arra gondoltam hogy akkor még jobban àtláthatatlan lenne,meg nem is lenne munka a leszedésével. Vagy csúnyán elkezdene kihullani az új mögül a régi? Még most nincs annyira rossz állapotban,tehát nem foszlik még,de gondolom idővel fog.
2018. febr. 25. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
3 évenként mindig újat csinálsz ? Nem lenne jobb 1 x véglegeset .
2018. febr. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez csak nád. Csak ennyit tehettem a szomszéd kukkolásai ellen,mert elvileg a szomszédhoz tartozik,az az ő oldala. :/
2018. febr. 25. 20:54
 3/4 A kérdező kommentje:
És ezt megengedte,mást nem. De nem ez volt a kérdésem!!!
2018. febr. 25. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Szedd le a régit.

Majd ha +10 fok felett lesz a kinti átlaghőmérséklet.

Vegyél egy kis kézi 5 literes permetezőgépet. (Vagy egy nagy ecsetet) És vegyél vízüveget. (Már 500 forint körül lehet kapni literjét [link] ) És az új nádat ezzel vond be. A szomszéd felőli oldalt nyilván a felszerelés előtt, a te telked felé nézőt a felszerelés után permetezd le megfolyásig vízüveggel. Jóval olcsóbb mint a több ezer forintos fakezelő szerek, de nagyon hatásos. Ha kikeményedik tartósabb lesz a nádad.


[A villanyóra szekrény lángmentessé tételét csináltam vízüveggel az áramszolgáltató kérésére. A maradékot csak úgy passzióból fakezelésre használtam. Kis kerti fasámlit kentem át kétszer a maradékból. Megdöbbentően jól viseli az időjárás viszontagságait azóta.]

2018. febr. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!