Kezdőoldal » Otthon » Kert » Jó-e az akkumulátoros fűnyíró,...

Lewega kérdése:

Jó-e az akkumulátoros fűnyíró, érdemes-e venni?

Figyelt kérdés
A benzinest nem tudom berántani, meg benzint venni is nehézkes felénk, az elektromossal meg rögtön az első alkalommal elvágtam a hosszabbítót, így attól meg félek, hogy agyoncsap.
2018. márc. 28. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

van mechanikus is, nem kell villanyos. Amúgy nem rossz, nekem van, de az csak szegélynyíró. Fűnyíró még nem az igazi.


Ha van 220-ad, akkor az a legjobb..csak a hosszabbítót is átgondoltan kell vezetni, és akkor sosem vágod el. Vagy odafigyelsz, vagy a fűnyíróra szerelsz egy rudazatot, ami majdnem úgy néz ki, mint a troli áramszedője. Így a magasba tartja a drótot.


A szomszédnál láttam.

Azontú az áramütést elkerülheted úgy is, hogy veszel egy FI relés mobil dugaljat..kerti eszközt csak ezen keresztül használok.


van megoldás számtalan, az akkumulátoros fűnyíró még nem az igazi(itt)

2018. márc. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Érdes a kommented a kérdésed alatt. Szerintem adj valakinek 2000-ot és levágja a füvet.
2018. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha megfelelő márkát választasz (pl. Makita), teljes értékű lehet az akkus fűnyíró is.
2018. márc. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Veszel másik hosszabbítót, lehetőleg kicsit drágábbat

2. Nem vágod el


Probléma megoldva.

2018. márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen még most sem tudom, hogy jó-e, vagy sem az akkus fűnyíró, és miért?
2018. márc. 30. 08:06
 6/7 anonim ***** válasza:
A legjobbak is inkább a határeset kategória, és azok már nagyon drágák. Hiába az elektromos autók meg a rengeteg mobiltelefon és társai kütyürengeteg, még mindig a gagyi technológia a gazdaságos a gyártóknak.
2018. márc. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*akkutechnológia, természetesen.
2018. márc. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!